Кошик
13 відгуків
Контакти
ПАРКЕТ-ЛАМІНАТ
+380956640434
Сергій, Наталія
УкраїнаРівненська областьРівневул. Курчатова 18Є, ТЦ «MAXIMA»
Мапа

Ламінат

Ламінат – лідер підлогового покриття у наш час

Ламінат – наймолодший, проте один із перспективних видів підлогового покриття у наш час. Нестримно зростає попит на ламіновану підлогу, залишаючи далеко позаду інші покриття.

До основних переваг ламінату належать: міцність, правильна геометрія панелей, а відтак – ідеальний стик, витримка надвеликих навантажень і тривалий експлуатаційний період. Він зручний у монтажі, що важливо не тільки для будівельників, але й для власників приміщень, де відбувається ремонт. Адже часу на укладання йде по-мінімуму. Крім того, ламіновані панелі можна монтувати повторно, що передбачено конструкцією.

Ну і, звичайно ж, чого варта кількість дизайнів і декорів – не нам вам розповідати!

Асортимент ламінату від «ПАРКЕТ-ЛАМІНАТ»

До вашої уваги – найкращі колекції ламінату від відомих європейських виробників: Haro, Faus, Kronotex, Krono Swiss, Balterio, Rooms. Їх продукцію вже встигли оцінити споживачі по всьому світу.

У каталозі представлені різноманітні товарні позиції по класу зносостійкості, стирання, розмірах, текстурі тощо. Є моделі з фасками і без. На все діє гарантія виробників . Для вашої зручності ми розмістили детальні характеристики біля кожного товару.
Проте на сьогодні каталог не є повним, нові декори щодня надходять у продаж. Отримати повну інформацію по асортименту і умовах співпраці ви можете, звернувшись до нас за контактним номером телефону.

Ціни на ламінат, які приємно дивують

Ламіноване покриття загалом виправдовує співвідношення ціна-якість. І навіть більше: часто максимальну віддачу можна отримати при мінімальних затратах. До того ж, ціна укладки ламінату теж дуже приваблива, оскільки процес вимагає невеликих зусиль.

Замовляйте ламінат у нас – допоможемо з вибором, доставкою та монтажем!